Linnuvaatlus/linnuretk kuni 10 in. Hinnad alates 50. - eurost. Hind sõltub osalejate arvust (alla 4-aastased tasuta). Suuremate gruppide puhul hind kokkuleppel.
Matkad toimuvad peamiselt Põlva- ja Tartumaal, ent on ka erandeid kui on soovi.

  • Linnuvaatluse
puhul lähme koos lagedale (heinamaa, polder, luht) või vee äärde, ma jagan binoklid (Pentax ja Nikon) ja paneme püsti vaatlustoru ning seeläbi avaneb hoopis teine maailm, mis muidu. Ma juhendan kuidas binokliga toimetada, et linde näha ja neid vaadelda. Üldiselt sellisel vaatlusel me ei liigu väga palju, vaid pigem ootame kuniks linnud ise meie juurde tulevad. Parim aeg kevadel ja sügisel.
  • Linnuretkel
läheme koos metsa, jõe või järve äärde, ma jagan binoklid ning lähme vaatame, mida loodus pakub. Sellisel retkel keskendume pigem linnuhäälte kuulamisele, mõnikord on võimalus ka linde näha aga loota sellele ei saa. Otsime lindude tegevusjälgi ning ma räägin loodusest ja lindudest ka juurde. Aastaringselt.
  • Linnuvaatlus sinu maitse järgi. 
Võimalusel teeme matka nii nagu Sina soovid, kas või mitu päeva. Võta ühendust allpool oleval vormil! Hind kokkuleppel.

Hinnad sisaldavad binoklite ja asukohast sõltuvalt vaatlustoru kasutamist.
Sobib loodushuvilistele, sõpradele, ettevõtetele, lastele, peredele, sünnipäevaks, koolituste vahepalaks.
Küsi lisa või broneeri allpool oleval vormil! Võimalus on soetada ka oma lähedastele Kinkekaart SIIT ja ta /nemad saavad ise sobiva aja kokku leppida, et hingele ja kehale kosutust saada.

Võid jätta ka oma emaili aadressi juhuks, kui mul on saata infot vahel toimuvate avalike matkade kohta või muid kasulikke nippe/nõuandeid looduses liikumise ja märkamise kohta.
Loodusmatkasid vaata SIIT.
Email again: