***

„ … päev Liisiga õpetas, et alati ei pea metsas olles kiirelt kõndima ja kuhugi jõudma, vaid seisatades, kogedes ja tajudes voolad looduse mõnusa rütmiga kaasa ja see täidab sinu meeled ning muu maailma rutt on unustatud .“

Nii on öelnud üks minu retkelistest ja kas saab veel paremini öelda. 


Mina olen Liisi, sinu teejuht looduses.

Järjest rohkem tundub, et looduses käimiseta enam siin maailmas hakkama ei saa. Oleme jaotanud end rollidesse ning sealt välja tulek on raske. Aga ka iseendaga tuleb aega veeta ja selleks on loodus hea koht. Looduse sees on kõik võrdsed.

Mida loodus sinuga teeb?

·       rahustab sinu mõtteid ning annab positiivse energialaengu, et olla parem inimene iseendale, oma kaaslastele, perele ja sõpradele.

·       naased igapäeva ellu värskema ja puhanumana vaimses mõttes ning ehk ka uute ideedega või selgustega.

·       sinu keha ütleb sulle aitäh, vallandades õnnehormoone ja alandades stressitaset.

·       naudid loodust rohkem ka edaspidi ise metsas käies, märkad rohkem, aeglustad sammu ja lihtsalt oled kohal, looduses :).

Et kõik ka nii läheks, selleks saan mina sind aidata sel teekonnal ja viia sind Lõuna-Eesti salakohtadesse tavapärastest radadest eemale. Ja seda igal aastaajal!
Kui soovid üksi, oma sõpruskonna, pere või töökaaslastega minuga metsakogemust saada, siis kiika Loodusretkede rubriiki või kirjuta mulle otse siin allpool  :)!

Email again: