Helen lastega
"Minu lastele väga meeldis, nägime palju erinevaid liike linde ja saime uusi teadmisi juurde. Ootus oli, et lastele meeldiks ja et neil huvitav oleks. Tuli välja, et ka minule oli see huvitav.  Meeldis, et ei olnud mingit kindlat rada mida mööda minna vaid saime minna täpselt sinna, kus tundus põnev. Lastega panime ka kohe plaani paika, et kevadel rändeajal läheme taas vaatlema."

Roomet ja Annika sõpradega
"Liisi juhendatud retked on vahetud, mõnusa energiaga ja suunavad sind looduses nägema asju, mida iseseisvalt metsas liikudes ei oskakski märgata. Esmapilgul tähtsusetud detailid muutuvad tänu asjatundlikule matkajuhile põnevateks seiklusteks looduse hingesügavustesse. Kindel on seegi, et matkalt naastes oled õppinud palju uut ja tajud loodust hoopis teisti. "

Triin
"Pole kunagi nii palju loomi näinud ühe korraga kui Liisi matkadel. Esimene tõeline looduselamus läbi binokli oli imeline luigeparve lend, lisaks 8 kitse, 1 rebane, hangelind jne. Lisaks oli retkejuhil kaasas kosutav tee ja tagavarajope kui ennast ise riidesse panna ei osanud. Aga võiks. Liisi oskab anda nõu mida metsas suhu pista passib (uued delikatessid minu jaoks- must pässik, vääveltorik) ja millelt peaks parema meelega näpud üldse eemale hoidma. Iga kord on elamus."

Rasmus
"Metsas on alati midagi põnevat aga peab oskama märgata ja Liisi oskab erinevatele asjadele tähelepanu juhtida!"

Kertu
"Käisin Liisiga maikuises metsas linnuretkel, kohtusime kell 5 hommikul, aga mets oli selleks ajaks juba ammu ärganud. Peale selle, et õppisin kuulama 27 erinevat linnuliiki ja uusi teadmisi lindude elu kohta, saab metsaretkelt palju muudki - Liisi oskab sind panna viibima keset loodust nii, sul ei hakka hetkeski igav, kõik meeled on pidevalt töös, mõte ei lähe rändama igapäeva muredele ja aja kulgemise mõte saab teise tähenduse. See on parim viis tunda, et pole palju vaja selleks, et kogeda midagi uut, mis paneb südame põksuma, hallid ajurakukesed tööle ning toob naeratuse näole. Ja see kõik on tegelikult tuttav ja oma :)."

Margis perega
"Olen metsas käinud varemgi, aga Liisi oskas oma asjalike tähelepanekute ja vahetu olemisega muuta metsa minu jaoks lummavaks riigiks, kus mina olen vaatlev ja kuulav külaline. Jõulupäev metsas õpetas, et alati ei pea metsas olles kiirelt kõndima ja kuhugi jõudma, vaid seisatades, kogedes, tajudes voolad looduse mõnusa rütmiga kaasa ja see täidab sinu meeled ning muu maailma rutt on unustatud. Tajusin, et Liisi oli "oma" nii suurtele kui väikestele. "

Teet
"Mul on tõesti väga hea meel selle hommikupooliku eest. Poleks arvanudki, et juba tuntud metsas (Taevaskoja) võib nii huvitav olla. Mingi väga sügavalt meeldiv tunne ja hea äratundmine oli. Ma tundsin end tõesti hästi. Aitäh!"

   Kristel perega
" Äärmiselt sümpaatne suhtlus, väga abivalmis ja vastutulelik planeerimine. Matk vastas soovitule ja kogu meie seltskond jäi VÄGA rahule! Sa sobid sellesse rolli suurepäraselt!  Läksime väga hea tundega ja tundega, et soovime kindlasti veel kohtuda!"

Age perega
" Liisi on avatud ja vahetu retkejuht, kes õpetab loodust märkama ja tajuma, kuulama ja nägema. Ta teab palju ning jagab kõike seda, mida teab, nii, et sellest killukesed päriselt ka meelde jäävad. Tugevdas meie pere looduse armastust ja oskust märgata. Mina käin juba pärast üht perega tehtud linnuvaatlusretke metsas sootuks teisiti ja tähelepanelikumalt ning kuulan ka linde teisiti. Aitäh!"

Aita ja Anto perega
" Olen sattunud Liisiga ühisel kooliajal varemgi metsas ja mere ääres ringi hulkuma ja alati on tema seltskonnas põnev olla. Ega mulle need lindude nimed ja laulud meelde pole jäänud, aga Liisi räägib nii huvitavalt ja loomulikult, et hakkad ise ka loodust rohkem jälgima. Nüüd viisin oma pere nooremad ka Liisi linnuvaatluse matkale. Vaatamata vihmasajule oli kõigil tuju hea, sest kohe esimesena näitas ennast meile roo-loorkull ja ega ilma Liisita me poleks teda ju tundnud. Nägime veel suuremaid ja väiksemaid veelinde ja pärast koju sõites käis meenutamine, et keda me siis nägime ja kuulsime. Soovime Liisile jõudu ja edu oma tegemistesse!"

Kristi perega
" Liisiga metsas on ülipõnev ja saab mõnusalt aja maha võtta ning kuulata lindude laulu!"

Kairi perega
" Väga mõnusa energiaga aitasite meil kulgeda läbi metsa. Oskus märgata ja kuulata ja näha aega, mis metsas omasoodu käib, on tõeline anne. Liisi on suurepärane teejuht ja peab tähtsaks igat küsimust, nii laste kui suurte omi." _________________________________________________________________________________________

Kui Sulle tundub, et tahaks isegi proovida või tulla matkale siis kiika Loodusmatkade rubriiki, Kinkekaart rubriiki või kirjuta mulle otse siin allpool ja broneeri aeg ning kohtumisteni metsas :)!
Email again: