Siit leiad mõned toredad majutusasutused kellega me teeme vastastikust koostööd. Kõik nad asuvad Põlvamaal ja igaühel on oma võlu.
Pedaja Puhketalu 

Asub Räpina külje all metsade vahel. Sobib peredele, sõpruskonnale /töökaaslastele mõnusaks äraolemiseks, puhkuseks, erinevateks koosviibimisteks ja maaelu nautimiseks. Olemine eraldi, mets lähedal. Külalistele on kasutada soovi korral ka kahekorruseline peomaja, mis mahutab laua äärde 30 pidulist ning ülemine korrus majutab magamiskohtadega 10 inimest. Olemas on ka 4-kohaline ja 2-kohaline kämping ning 1-kohaline mesilasteraapia maja. Võimalus on teha lõket ja grillida. Et õhtud veel mõnusamaks muuta on võimalik käia erinevates saunades- suitsusaun, tünnisaun, autosaun. Avatud aastaringselt.


Pesa Hotell
Sobib peredele, sõpruskondadele, suurematele gruppidele, seminarideks, kaugtöö tegemiseks (kuplandi liige). Hotellimugavused Põlva linnas, lihtne ligipääs, rohkelt majutuskohti, minispaa Sõstar, ujula ja sportimisvõimalused. Väga head toidud on hotelli enda restoranis.
Tiku Puhkemajad
Kiidjärve ja Taevaskoja vahel. Sobib peredele, väiksematele seltskondadele, kes hindavad lihtsust ja looduslähedast keskkonda Saessaare paisjärve kaldal. Mitu puhkemaja, ripptelgid, kuppelmaja, peotall, suitsusaun, parvsaun, palju aktiivseid tegevusi.

Kõik fotod on majutuste kodulehtedelt.

Kui Sul tekkis küsimusi või huvi kas majutuste või minu matkade kohta siis kirjuta mulle julgelt!
Email again: