• Linnuvaatlus/linnuretk/loodusretk kuni 10 in. Hinnad alates 50. - eurost. Hind sõltub osalejate arvust (alla 4-aastased tasuta).

Matkad toimuvad peamiselt Põlva- ja Tartumaal, ent on ka erandeid kui on soovi.
Linnuvaatluse
 puhul lähme koos lagedale (heinamaa, polder, luht) või vee äärde, ma jagan binoklid (Pentax ja Nikon) ja paneme püsti vaatlustoru ning seeläbi avaneb hoopis teine maailm, mis muidu. Ma juhendan kuidas binokliga toimetada, et linde näha ja neid vaadelda. Üldiselt sellisel vaatlusel me ei liigu väga palju, vaid pigem ootame kuniks linnud ise meie juurde tulevad. Parim aeg kevadel ja sügisel. Linnuretkel läheme koos metsa, jõe või järve äärde, ma jagan binoklid ning lähme vaatame, mida loodus pakub. Sellisel retkel keskendume pigem linnuhäälte kuulamisele, mõnikord on võimalus ka linde näha aga loota sellele ei saa. Otsime lindude tegevusjälgi ning ma räägin loodusest ja lindudest ka juurde. Aastaringselt. Loodusretkel otsime ja vaatleme loomade jälgi (eriti talvel lumega), metsaelanike tegutsemisjälgi, vaatleme ka loomi ja linde binokliga, uurime keskkonda meie ümber laiemalt aga peamiselt naudime. Mets muutub mõtteliselt avaramaks ning elurikkamaks. Aastaringselt. 
Hoiatan ette, kõik need retked on meeldivalt sõltuvusttekitavad. Ning nii me kulgeme värskes õhus, rahulikus tempos, eemaldudes argimuredest ning toites hinge :) Sa saad kogemuse, mis võib muuta Sinu elu :).

Sobib loodushuvilistele, sõpradele, ettevõtetele, lastele, peredele, sünnipäevaks, koolituste vahepalaks.

Küsi lisa või broneeri allpool oleval vormil! Võimalus on soetada ka oma lähedastele Kinkekaart SIIT ja ta /nemad saavad ise sobiva aja kokku leppida, et hingele ja kehale kosutust saada.
  • Hiilimismatk kuni 2 in. 
         Hind alates 100.- eurost
Lähme koos metsa või vee äärde hiilima nt jäälindu, kobrast, mäkra, tedremängu jmt ja vaikselt olema, lootuses märgata rohkem kui suurema grupiga.
Enda proovile paneku matk. Kas suudad vähemalt 15 minutit ühe koha peal olla vaikselt ja liigutamata? Eksklusiivsem ning põnevam algajale loodushuvilisele. Küsi lisa või broneeri allpool oleval vormil! Võimalus on soetada ka oma lähedastele Kinkekaart SIIT ja ta /nemad saavad ise sobiva aja kokku leppida.
  • Linnuvaatlus/loodusmatk sinu maitse järgi. Võimalusel teeme matka nii nagu Sina soovid, kas või mitu päeva.
Võta ühendust allpool oleval vormil! Hind kokkuleppel. 

Hinnad sisaldavad binoklite ja asukohast sõltuvalt vaatlustoru kasutamist.

Võid jätta ka oma emaili  aadressi juhuks, kui mul on saata infot vahel toimuvate avalike matkade kohta või muid kasulikke nippe/nõuandeid looduses liikumise ja märkamise kohta.
Email again:


Liisi Peets- Sinu matkajuht
Loodustaju OÜ
loodustaju@gmail.com
+372 5361 4919