Loodusmatkad. Hinnad alates 50. - eurost. Hind sõltub osalejate arvust (alla 4-aastased tasuta). Suuremate gruppide puhul hind kokkuleppel.

Matkad toimuvad peamiselt Põlva- ja Tartumaal, ent on ka erandeid kui on soovi.
  • Loodusretkel
otsime ja vaatleme loomade jälgi (eriti talvel lumega), metsaelanike tegutsemisjälgi, vaatleme ka loomi ja linde binokliga, uurime keskkonda meie ümber laiemalt aga peamiselt naudime. Mets muutub mõtteliselt avaramaks ning elurikkamaks. Aastaringselt. Me kulgeme värskes õhus, rahulikus tempos, eemaldudes argimuredest ning toites hinge :) Sa saad kogemuse, mis võib muuta Sinu elu :).
  • Laternamatkad 
toimuvad sügistalvisel perioodil, mil vara läheb pimedaks ning tahaks natuke maagiat ja põnevust tavamatka kõrvale. Saab kuulatada vaikust, metsahääli, saab vaadelda pimedusega seotud teemasid enda sees ja väljaspool.
  • Hiilimismatk kuni 2 in. 
         Hind alates 100.- eurost
Lähme koos metsa või vee äärde hiilima nt jäälindu, kobrast, mäkra, tedremängu jmt ja vaikselt olema, lootuses märgata rohkem kui suurema grupiga.
Enda proovile paneku matk. Kas suudad vähemalt 15 minutit ühe koha peal olla vaikselt ja liigutamata? Eksklusiivsem ning põnevam algajale loodushuvilisele. 
  • Loodusmatk sinu maitse järgi. 
Võimalusel teeme matka nii nagu Sina soovid, kas või mitu päeva.Võta ühendust allpool oleval vormil! Hind kokkuleppel.

Hinnad sisaldavad binoklite (kuni 10-liikmeliste gruppide puhul) ja asukohast sõltuvalt vaatlustoru kasutamist.

Matkad sobivad loodushuvilistele, sõpradele, ettevõtetele, lastele, peredele, sünnipäevaks, koolituste vahepalaks.

Küsi lisa või broneeri allpool oleval vormil! Võimalus on soetada ka oma lähedastele Kinkekaart SIIT ja ta /nemad saavad ise sobiva aja kokku leppida, et hingele ja kehale kosutust saada.

Võid jätta ka oma emaili  aadressi juhuks, kui mul on saata infot vahel toimuvate avalike matkade kohta või muid kasulikke nippe/nõuandeid looduses liikumise ja märkamise kohta.
Linnuvaatlusi vaata SIIT.
Email again: