Tedrevaatlus 3-l korral aprilli lõpus või mai alguses Põlvamaal

Kohad täis!!!

Tetrede arvukus langeb aasta aastalt ja ka minu jälgitav mäng jääb järjest väiksemaks. Põhjuseid on mitmeid ja kuna see mäng on võrratu vaatepilt, siis tahaksin seda sinuga jagada. Sooviksin sel kevadel teha mõned tedrevaatlused, aga kuna ma teen samal ajal ka inventuure mujal, siis ei oska ma hetkel öelda, millal need täpselt toimuda võiksid. Seega ilmselt saadan infokirja sel teemal ning tegemist on spontaanse minekuga. Seega kui keegi sooviks tulla, siis andke märku siin kirjale vastates ja hoidke ka uudiskirjal silm peal.

Ühele vaatlusele saab tulla ainult 1-2 inimest ning arvestama peab, et varjes peab olema vaikselt kella 3/4- 10 hommikul peamiselt istuvas asendis. See aeg annab võimaluse Sulle endale olla kohal nii iseendas kui looduses ning nautida tetrede salapärast mängu, mille olemust tutvustan sulle kohapeal lähemalt. Vahel näitavad end ka kakud ning kuulda on olnud hundiulgu.

Osalejate arv: 1-2 vaatluse kohta

Hind al 159 eur (sisaldab vaatlust, transporti Moostest vaatluskohta ja tagasi Moostesse, retkejuhi teenust, varjetelki, alusmatti, pingikest, binoklit ja vaatlustoru).

Broneeri siin!
Email again: