Veebipoest ostmise tingimused

Müügilepingu kehtivus, kauba- ja hinnainfo:
Müügitingimused kehtivad Veebipoest kinkekaardi ostmisel.
Veebipoes müüdavate toodete hinnad on märgitud toodete juurde. Hinnale lisandub tasu toote kättetoimetamise eest. Toote kättetoimetamise tasu sõltub ostja asukohast ning kättetoimetamise viisist. Kättetoimetamise tasu kuvatakse ostjale tellimuse vormistamisel. Teave toote kohta on esitatud Veebipoes vahetult toote juures.

Tellimuse vormistamine:
Toote tellimiseks tuleb lisada soovitud tooted ostukorvi. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad ning valida sobiv toodete kohaletoimetamise viis. Seejärel kuvatakse ekraanile tasu suurus, mille saab tasuda arvega mis saadetakse meilile. Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebipoe arvelduskontole. Kui tellitud toodet ei ole võimalik tarnida seoses toote lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha (sh toote kättetoimetamise kulud) viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest.

Kohaletoimetamine:
Tooted saadetakse järgmistesse riikidesse: Eesti. Toote saatmiskulud kannab ostja ning vastav hinnainfo on kuvatud saatmisviisi juures. Eestisisesed saadetised jõuavad üldjuhul ostja määratud sihtpunkti 3-7 tööpäeva jooksul alates müügilepingu jõustumist.

Taganemisõigus:
Toode ei kuulu tagastamisele. Kui ostja on sõnaselgelt valinud Veebipoe pakutud kõige odavamast tavapärasest asja kättetoimetamise viisist erineva kättetoimetamise viisi, ei pea Veebipood tarbijale tagastama kulu, mis ületab tavapärase kättetoimetamise viisiga seotud kulu.

Vaidluste lahendamine:
Kui ostjal on Veebipoe osas pretensioone, tuleb need saata e-kirja aadressile loodustaju@gmail.com või helistada telefonil: 5361 4919.